Claudia Schiffer

18. března 2010 v 17:11 | Christen |  About models

Claudia je supermodelka z počátku devadesátých let. Získala svoji popularitu a celosvětové uznání mezi muži a ženami.

Claudia vyrůstala v Dusseldorfu (Německo), máma byla žena v domácnosti a otec právník. Jako dítě, když vyrůstala ani netušila, že se stane modelkou. Nejprve myslela, že se stane právničkou v otcově úspěšné právnické firmě.

Usilovala se stát úspěšnou právničkou, ale osud tomu chtěl jinak, když šla s přáteli na party. A právě tam si jí modelingový agent Michel Levaton všimnul, okamžitě ji nabídnul práci v modelingu (říjen 1987)
.

Claudia nemeškala a ihned nabídku přijala a odletěla do Paříže na první focení. V ten den se narodila velká nová hvězda. Její první fotky se objevily v populárním magazínu Elle. Následovně získala neuvěřitelné ocenění od evropských magazínů (rok 1989). Zájem projevily i americké magazíny a zanedlouho se v 5 amerických a 7 evropských objevila.

Claudininy blonďaté vlasy a pronikavé modré oči ji činily neodolatelnou, díky čemuž se objevila ve více v pěti stech magazínech a její každoroční kalendář je jeden z nejprodávanějších na světě. Představila se v mnoha televizních představení za celou její úspěšnou kariéru jako jsou: Larry King Live, The Tonight Show, The Late Show s Davidem Lettermanem a Late Night s Conanem O'Brienem.

Kromě její televizních vystoupení se objevila také v několika rolích pro film zahrnujíce také nedávný Black & White (2000). Claudia ještě natáčela na video sérii cvičení a také začala podnikat, byla původním zakladatele módního baru "Fashion Cafe" spolu se supermodelkami Elle MacPherson, Christy Turlington, a Naomi Campbell.

Mezi její hobby patří jízda na koni, malování, hraní tenisu, čtení a tanec. Mimo jiné ovládá plynně tři jazyky němčinu, francouzštinu a angličtinu.

Claudia zůstává jednou z pěti nejvýznamějších supermodelek, podepsala čtyřletý kontrakt s kosmetickou firmou Revlon na 6 miliónů dolarů. Bohužel pro nás po dobu tohoto kontraktu nesmí fotit žádné erotické fotografie. Claudia doufá, že bude pokračovat v modelingu, a doufá že se z ní postupně stane uznávaná a úspěšná herečka a později také dobrá matka.

výška: 182cm
vlasy: blond
oči: modré
míry: (95-62-92 cm)
váha: 58kg
otec: Heinz Schiffer
matka: Gudrun Schiffer
mladší sourozeneci: Stefan, Ann Carolin, Andreas

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš ráda DKNY?

Ano
Ne
Neznám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama