Donna Karan

5. června 2009 v 15:03 | Christen


To, co je New York mezi městy, je Donna Karan mezi parfémy. Značka uchvacuje svou nadčasovostí a smyslem pro netradiční kompozice elegantních vůní. Doklad toho, že spojení špičkové módy a skvělých parfémů je jasnou cestou k úspěchu.
Donna Karan je dámou a celebritou módního průmyslu, která v osmdesátých letech přinesla novou vlnu oblékání mladých úspěšných a sebevědomých žen. Dokázala spojit eleganci s nesmírnou praktičností, což byla kombinace oslovující velmi zaměstnané ženy ve špičkových funkcích.
Donna Karan pochopila a definovala, kdo je moderní "newyorčankou". Jak sama Donna Karan říká, snažila se tvořit "šaty vlastně pro sebe, chtěla jsem šaty jednoduché avšak zdůrazňující ženské křivky, chtěla jsem šaty ve kterých můžete jít ráno do práce a odtud vyrazit přímo na party!". Modely vytvořené touto návrhářkou lze považovat za klasické. V jejích kolekcích najdeme šaty sportovní, večerní i pro běžné nošení. Mísí se v nich jednoduchost s elegancí a komfort s rafinovaností s výhodou možnosti kombinací s odlišnými kousky oblečení. Světem vůní se značka začala zabývat relativně pozdě, v závěru devadesátých let a původně měl parfém vzniknout jen jako dárek pro špičkové zákazníky.

Vůně, která se nikdy neměla prodávat! Naštěstí vše dopadlo jinak a Donna Karan Fragrance for Women spatřil světlo světa velkoměsta. Flakon inspirovaný obrysem mrakodrapů tyčících se proti obzoru a vůně plná květin - kontrast již při prvním setkání! Jedná se opět o to, co Donna Karan tvoří ve svých modelech - esenci městské ženy! Energie, opojení a smyslnost, to jsou tři akordy, které popisují tuto ikonu světa parfémů. Parfém má i svůj mužský protějšek, poněkud drsnější a temnější, ale opět vyjadřující moderní trend a úspěch v jediném nádechu špičkové vůně. Donna Karan není značkou, která by chrlila mnoho různých vůní, ale ty které produkuje stojí za to!

copy with
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš ráda DKNY?

Ano
Ne
Neznám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama